Szkoła Podstawowa nr 1 w Krynicy Zdroju

Zespół Szkolno Przedszkolny nr 1 w Krynicy Zdroju Zespół Szkolno Przedszkolny nr 1 w Krynicy Zdroju Zespół Szkolno Przedszkolny nr 1 w Krynicy Zdroju

Przedszkole

Gminne Przedszkole nr 1 w Krynicy-Zdroju zostało utworzone w roku szkolnym 2010/2011 Nasze Przedszkole zapewnia dzieciom bezpieczny, wszechstronny rozwój w atmosferze akceptacji i zaufania. Każde dziecko traktujemy indywidualnie i podmiotowo, przy jednoczesnym poszanowaniu ich praw. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi wychowankowie czuli się kochani, akceptowani i szczęśliwi. Przygotowujemy ich do wykorzystania swoich mocnych stron i pokonywania własnych słabości. Wprowadzamy dzieci w świat wartości uniwersalnych: dobra, prawdy, miłości, szacunku i tolerancji.
Poprzez staranny dobór form i metod pracy dostosowanych do potrzeb i możliwości każdego z wychowanków dajemy im możliwość:

• uczestniczenia w ciekawych zajęciach;
  • kreatywnego myślenia;
  • samorealizacji;
  • samodzielnego działania;
  • współpracy z innymi.

Naszymi sprzymierzeńcami  w organizacji procesu wychowawczo-dydaktycznego są rodzice, organ prowadzący, środowisko lokalne. Jesteśmy partnerami, dążącymi do wspólnego celu, jakim jest dla nas dobro dziecka.

Godziny pracy przedszkola: 6:45 - 15:30.

ROZKŁAD DNIA

Godziny

Czynności

6:45 – 8:00