Wyprawka pierwszoklasisty rok szkolny 2022/2023 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 1 w Krynicy-Zdroju

1. Zeszyty:
- zeszyt w kratkę: 16 - kartkowy
- zeszyt w trzy linie 16 - kartkowy (z kolorowymi liniami bez marginesu)
- zeszyt w kratkę 32 - kartkowy do j. angielskiego
2. Bloki:
- techniczny biały A4 - techniczny kolorowy A4
- ryza białego papieru
3. Plastelina – 1 paczka (naturalne kolory)
4. Papier kolorowy (naturalne kolory)
5. Pędzel gruby i cienki
6. Farby plakatowe
7. Kredki ołówkowe
8. Kredki świecowe
9. Nożyczki (małe z zaokrąglonymi czubkami)
10. Klej biały (w sztyfcie)
11. Tekturowa teczka (podpisana)
12. Piórnik wyposażony w 2 ołówki, linijkę 20 cm, temperówkę, gumkę do mazania
13. Kostium gimnastyczny - biały podkoszulek, ciemne spodenki, obuwie sportowe – wszystko podpisane w worku
14. Obuwie na zmianę (podpisane). Nie ma konieczności zakupu dodatkowych butów na wychowanie fizyczne.

Podręczniki i ćwiczenia (z wyjątkiem religii) są bezpłatne. Dzieci otrzymają je w szkole, w pierwszym tygodniu nauki. Prosimy o oprawienie i podpisanie podręczników, ćwiczeń i zeszytów. Wyprawkę ucznia należy przynieść do klasy w pierwszym tygodniu nauki.
Podręczniki do religii do kl. I na rok szkolny 2022/2023 będą zamówione przez księdza.